Dropshipping
Zapraszamy osoby indywidualne i sklepy do współpracy na zasadach dropshippingu. Ty sprzedajesz na Allegro, Facebooku, Instagramie lub w swoim sklepie internetowym, a realizacją zamówienia zajmujemy się my. Dzięki temu modelowi współpracy nie musisz inwestować w towar, nie musisz mieć wielkiego kapitału na start. Nie musisz się angażować w obsługę zamówień, nie musisz myśleć o magazynie, ani wysyłkach, możesz skoncentrować się na tym co najważniejsze: na sprzedaży. Ustalasz ceny na sprzedawane przez siebie produkty i… zarabiasz. Od pierwszego dnia możesz mieć w swojej ofercie wszystkie nasze produkty. I pracujesz skąd chcesz i kiedy chcesz: w domu, biurze, na wyjeździe.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami na zasadzie dropshoppingu:

Platformy sklepowe, z którymi
jesteśmy zintegrowani

Sky-Shop to oprogramowanie działające jako platforma do prowadzenia sklepów internetowych, sprzedaży na Allegro/eBay oraz dropshippingu. Oprogramowanie Sky-Shop znalazło się na podium w prestiżowym konkursie „Ekomersy 2016″ w kategorii na najlepszą platformę sklepową w Polsce. To wyróżnienie jest przyznawane przez konsumentów i ekspertów z całej Polski i stanowi najlepsze potwierdzenie jakości tego oprogramowania. Codziennie zespół specjalistów pracuje nad rozwojem oprogramowania Sky-Shop nieustannie optymalizując działania platformy, tworząc nowe funkcjonalności i wykonując nowe integracje z usługodawcami. Ten nieustanny rozwój stanowi gwarancję dostosowania oprogramowania do obowiązujących trendów i wymagań rynku e-commerce. Sklepy działające na sky-shop.pl znajdują się na wydajnych i bezpiecznych serwerach klasy Enterprise, które działają w technologii chmurowej, gwarantując stabilność działania sklepu na poziomie 99,98%. Sky-shop.pl wykonuje kopie zapasowe każdego sklepu. W razie potrzeby pozwalają one szybko i sprawnie przywrócić sklep do pełnej funkcjonalności.

Sky-Shop posiada wszystkie potrzebne integracje, które są potrzebne do prowadzenia sklepu internetowego. Znajdziesz tu integracje z porównywarkami cen, kurierami, Allegro, systemami płatności, systemami księgowymi czy systemami ERP. Wszystko w cenie abonamentu. Zaprojektowany przez zespół sky-shop.pl moduł integracji z hurtowniami to zaawansowane narzędzie oferujące szereg przydatnych funkcji i automatyzacji, dzięki którym zaoszczędzisz cenny czas. Integrator oferuje aktualizacje produktów (ilości w magazynie, zdjęć, opisów itp.) nawet 8 razy na dobę. Dzięki niemu powiążesz kategorie, wybierzesz formy dostawy, dodasz nowe produkty i będziesz zarządzał swoją aktualną ofertą.

Więcej informacji

RedCart to kompleksowa platforma oprogramowania do zakładania sklepów internetowych oparta na modelu SaaS. Oznacza to, że sklepy nie wymagają instalacji na własnym serwerze, a funkcjonalności są dodawane i aktualizowane na bieżąco w ramach opłaconego co miesiąc abonamentu.

Każdego dnia zespół RedCart stworzony z entuzjastów e-commerce i nowych technologii pomaga w uruchamianiu i konfigurowaniu indywidualnej wersji e-biznesu. Do końca 2019 uruchomili ponad 40 000 sklepów. Przez ponad 10 lat działalności nawet kilka tysięcy przedsiębiorców z różnych sektorów skorzystało z oferowanych przez nich rozwiązań. Sklep internetowy założony na platformie redcart to m.in.:

 • 14-dniowy bezpłatny okres próbny z kompletem wszystkich funkcjonalności do przetestowania,
 • pomoc techniczna, support oraz onboarding online,
 • dostęp do ponad 450 wbudowanych narzędzi,
 • bezpłatne integracje z prawie 400 hurtowniami z wielu branż – system integracji samodzielnie pobiera dane i aktualizuje stany magazynowe oraz ceny,
 • opcja sprzedaży produktów w modelu dropshipping,
 • konta i usprawnienia dla pracowników,
 • integracje z kurierami i płatnościami online,
 • możliwość sprzedaży wielokanałowej poza e-sklepem,
 • wsparcie dla sprzedaży zagranicznej,
 • rozszerzone raporty sprzedaży, Klientów i produktów,
 • dostosowanie do zmian w normach prawnych po stronie RedCart,
 • stale rozbudowywane i dodawane funkcjonalności.

Istotną gałęzią działań dla marki jest dropshipping. To model sprzedaży, w którym  dostawca wysyła produkt do Klienta. Rolą właściciela sklepu jest zbieranie zamówień i przesyłanie ich do hurtowni. Sprzedawca nie musi już magazynować produktów w wynajmowanej przez siebie przestrzeni. Kolejnym plusem jest stosunkowo niski próg wejścia na rynek oraz możliwość wybadania, jaki asortyment sprzedaje się najlepiej. Przedsiębiorca zyskuje swego rodzaju elastyczność. RedCart wspiera model biznesowy, jakim jest dropshipping.

Więcej informacji